ČR Praha Holešovice Lezecké centrum MAMMUT +420 233 371 481www.stenaholesovice.cz
Lezecké stěnyPro dětiSport 19727
Bubenská 1536/43 Praha 7 - Holešovice Česká republika 170 00

Horolezecká stěna Mamut Holešovice patří mezi největší lezecká centra v České republice. Na lezecké ploše 1600m čtverečních a výšce až dvanáct metrů se může dosytnosti vyřádit začínající či špičkový lezec.

Lezecké Centrum najdete přímo proti Holešovickému výstavišti, kde sekaždoročně koná Matějská pouť. Zastávka tramvaje Výstaviště (tram č. 5, 12, 14, 15, 17, 53, 54) je skutečně jen pár metrů od stěny a pokud pojedete metrem, tak ze stanice Vltavská nebo Nádraží Holešovice je to cca sedm minut pěšky. S autem je trošku problém s parkováním (kde v centru Prahy není?), ale v areálu, kde sídlí stěna, je parkování možné (viz. odkaz parkování).

V lezeckém centru Vám poskytneme vysoký servis, jaký je obvyklý i na jiných stěnách ve světě. Od šaten, sprch, baru s občerstvením, půjčovnou lezeckého materiálu, lezeckých kurzů až po kamarádské rady "co s načatým životem".

Návštěvníci, kteří mají zkušenosti z mnoha jiných stěn po světě (většinou profesionální lezci) o naší stěně říkají: "Viděli jsme ve světě větší i vyšší stěny, ale vám se podařilo postavit lezecké centrum s neskutečnou rozmanitostí možností lezení. Je to snad i nejútulnější lezecké centrum, které jsme navštívili. A stylový bar s bezkonkurenční nabídkou nakládaných hermelínů je jedinečný“.

Naše filozofie je taková: "Lezení není jen o tom, kolik udělám shybů a jak těžkou cestu vylezu. Je to především o vzájemné pomoci, pohodě a kamarádství bez ohledu na obtížnost trasy."

A nakonec i ty hermelíny po lezení spláchnuté žejdlíkem točeného pivka přijdou vhod.