Aquapark Uherské Hradiště

Rozsáhlý Aquapark Uherské Hradiště byl vybudován na místě staršího koupaliště a krytého bazénu v roce 2010. Město Uherské Hradiště jej ocenilo titulem Stavba roku a v roce 2011 získal na veletrhu bazénů, bazénových technologií, saun a lázeňsství v Praze titul Bazén roku. Jeho největším lákadlem je tobogán dlouhý plných 186 metrů, který je nejdelším tobogánem v celé České republice.

Aquapark Uherské Hradiště je rozdělen do čtyř různě zpoplatněných zón, které doplňuje pět občerstvovacích zařízení a další služby jako je pedikúra, nehtové studio a kadeřnictví. Celoročně využitelná vnitřní část je tvořena ze tří zón, čtvrtou je areál moderního letního koupaliště pod širým nebem.

V první zóně si můžete rekreačně zaplavat a pořádají se zde i výkové programy zaměřené na plavání. Najdete tady plavecký bazén, dětský výukový bazén a parní kabinu.

Druhá zóna je zábavně-rekreační a tvoří ji tři bazény. Součástí zábavního bazénu je divoká řeka, vodní číše, vzduchová lavice či vodní chrliče. Také dětské brouzdaliště má svůj crlič a navíc i vodní hřib. Výplavový bazén je vyhřívaný a má příjemnou teplotu okolo 33°C. Sočástí druhé zóny jsou kromě letního období i tobogány, v létě patří ke čtvrté zóně. Ardenalinové zážitky jsou připraveny na nejdelším českém tobohánu zvaném X-tube. Jezdí se na nafukovacích duších tří typů pro 1-3 osoby. Neméně zajímavý je i druhý tobogán Black hole (Černá díra) dlouhý 140 metrů, ve kterém září barevné diody.

Třetí zóna Aquaparku Uherské Hradiště je wellness centrum, ve kterém můžete využít čtyři druhy saun – finskou, balnárium, tureckou a bylinnou. Je zde i ochlazovací centrum, slaný whirpool a odpočívárna.

Čtvrtou, letní zónu tvoří víceúčelový bazén, dětský bazén a víceúčelové sportovní hřiště. Ve víceúčelovém bazénu si můžete jak zaplavat, tak užít zábavu na skluzavkách, lezecké stěně a houpací síti, stejně jako si užít odpočinku a regenerace těla na masážních lavicích či díky perličkám a vodním chrličům. Ty najdeme i v dětském bazénu, kde je navíc vodní hřib a ježek.