Zlínský kraj Uherské Hradiště Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště

Sportovní 1214
686 01 Uherské Hradiště
Telefon: 572 503 054
GPS: 17°28'22.674"N, 49°4'1.34508"E
Kategorie: Aquaparky
Balnearia Wellness Centrum 1.08 km Rozhledna Rovnina 2.97 km Letecké muzeum Kunovice, Kunovice 3.71 km Slovácké muzeum 0.37 km

Aquapark Uherské Hradiště

Rozsáhlý Aquapark Uherské Hradiště byl vybudován na místě staršího koupaliště a krytého bazénu v roce 2010. Město Uherské Hradiště jej ocenilo titulem Stavba roku a v roce 2011 získal na veletrhu bazénů, bazénových technologií, saun a lázeňsství v Praze titul Bazén roku. Jeho největším lákadlem je tobogán dlouhý plných 186 metrů, který je nejdelším tobogánem v celé České republice.

Aquapark Uherské Hradiště je rozdělen do čtyř různě zpoplatněných zón, které doplňuje pět občerstvovacích zařízení a další služby jako je pedikúra, nehtové studio a kadeřnictví. Celoročně využitelná vnitřní část je tvořena ze tří zón, čtvrtou je areál moderního letního koupaliště pod širým nebem.

V první zóně si můžete rekreačně zaplavat a pořádají se zde i výkové programy zaměřené na plavání. Najdete tady plavecký bazén, dětský výukový bazén a parní kabinu.

Druhá zóna je zábavně-rekreační a tvoří ji tři bazény. Součástí zábavního bazénu je divoká řeka, vodní číše, vzduchová lavice či vodní chrliče. Také dětské brouzdaliště má svůj crlič a navíc i vodní hřib. Výplavový bazén je vyhřívaný a má příjemnou teplotu okolo 33°C. Sočástí druhé zóny jsou kromě letního období i tobogány, v létě patří ke čtvrté zóně. Ardenalinové zážitky jsou připraveny na nejdelším českém tobohánu zvaném X-tube. Jezdí se na nafukovacích duších tří typů pro 1-3 osoby. Neméně zajímavý je i druhý tobogán Black hole (Černá díra) dlouhý 140 metrů, ve kterém září barevné diody.

Třetí zóna Aquaparku Uherské Hradiště je wellness centrum, ve kterém můžete využít čtyři druhy saun – finskou, balnárium, tureckou a bylinnou. Je zde i ochlazovací centrum, slaný whirpool a odpočívárna.

Čtvrtou, letní zónu tvoří víceúčelový bazén, dětský bazén a víceúčelové sportovní hřiště. Ve víceúčelovém bazénu si můžete jak zaplavat, tak užít zábavu na skluzavkách, lezecké stěně a houpací síti, stejně jako si užít odpočinku a regenerace těla na masážních lavicích či díky perličkám a vodním chrličům. Ty najdeme i v dětském bazénu, kde je navíc vodní hřib a ježek.