Zlínský kraj Uherské Hradiště Balnearia Wellness Centrum

Balnearia Wellness Centrum

V Zahradách 102, Rybárny
686 01 Uherské Hradiště
GPS: 17°27'45.02448"N, 49°4'26.29344"E
Kategorie: Wellness
Letecký pohled, Jalubí 5.3 km Rozhledna Rovnina 3.7 km Mariánské náměstí 0.5 km Galerie Slováckého muzea 0.44 km

Pokud máte zájem o zdraví a krásu Vašeho těla a Vaším přáním je vypadat mladě a elegantně v každém věku, wellness centrum BALNEARIA Vám poskytne služby, po kterých se budete cítit svěží a odpočatí, jak po fyzické, tak po psychické stránce. Naleznete zde klidné a tiché prostředí, které Vám pomůže zbavit se stresu a starostí běžného života.

Wellness centrum BALNEARIA se nachází asi deset minut chůze od středu města Uherské Hradiště, které je považováno za srdce Slovácka. I přes jeho polohu v blízkosti centra města Vám zaručujeme naprostý a ničím nerušený klid.

Wellness centrum BALNEARIA je luxusně vybavené zařízení, ve kterém máte například možnost využít hydromasážní Spa vanu s téměř dvěma stovkami trysek nebo multifunkční vanový box NeoQi s možností kombinace různých procedur k Vašemu maximálnímu uvolnění. Dále nabízíme různé druhy masáží a zábalů, thajské masáže, pedikúru a manikúru, kosmetiku, samoopalovací nástřik a rybičky Garra rufa.

Moderní interiér wellness centra BALNEARIA byl navržen s ohledem na pohodlí zákazníka, tudíž věříme, že se u nás budete cítit příjemně a uvolněně nejen během procedury, ale i po celou dobu pobytu.