Praha Malá Strana U Malého Glena

U Malého Glena

Karmelitská 23
118 00 Prague 1
Czech Republic
GPS: 14°24'12.95892"N, 50°5'12.83568"E
Kategorie: Hotely
Chrám sv. Mikuláše na Malé Straně 0.13 km Maltézské náměstí 0.16 km Kostel Panny Marie Vítězné 0.12 km Hotel Aria 0.09 km

Restauraci – Jazz & Blues club U Malého Glena najdete v malebném centru Malé Strany. Její velmi příjemný interiér v nedávno zrekonstruovaném barokním domě podtrhuje nejen vstřícná obsluha, ale i obsáhlé menu a široký výběr jazzových, bluesových a mezižánrových performací předních hudebníků v Praze.

Podnik je rozdělen do dvou částí: horní, kde je umístěn prostorný BAR & RESTAURANT a spodní JAZZ & BLUES CLUB – místo pro každodenní koncerty.

U Malého Glena si můžete vybrat z nabídky jak zahraničnich piv (irský Guinness, kvasnicový Paulaner, Corona, Heineken...), tak i tuzemských (Plzeňský Prazdroj, Budvar, Velvet či nepasterizovaný Bernard). Nově nabízíme i špičkové pivo Lobkowicz. Milovníkům vín nabízíme pestrý výběr červených a bilých vín, milovníkm koktejlů pak rozsáhlý nápojový lístek obsahující až 50 možných variací. Znalci jistě ocení výběr kvalitních rumů. Za zmínku stojí i nabídka kubánskych doutníků.

V uvolněné atmosféře naší restaurace si můžete vybrat z několika druhů snídaní (podávány po celý den!), oběd či večeři. S večernimi hodinami na atmosféře přibývá. Bar je otevřen do 02.00 hodin, o víkendech do 03.00 hodin. Jídlo se podává do půlnoci.

Nově U Malého Glena nabízíme ubytování v renovovaných UNCLE GLENN´S APARTMENTS. Útulné apartmány s kuchyňkou a vybavením poskytují prostor pro krátkodobé, ale i dlouhodobé pobyty v kouzelném centru Malé Strany, pouhých pár kroků od Karlova mostu.

U Malého Glena je již 15 LET (od roku 1995), díky své neformální, uvolněné atmosféře a kvalitním hudebním produkcím, považován za jeden z nejdůležitějších ve městě, a to nejen našimi hosty, místními a zahraničnimi špičkovými jazzovými a bluesovými hudebníky či posluchači tohoto hudebního žánru, ale i prestižními mezinárodními médii (The New York Times, Observer, Guardian, Chicago Tribune...) či turistickými průvodci (Time Out Prague, Let´s Go Europe...).