Praha Libeň Sport Centrum Palmovka

Sport Centrum Palmovka

Sport Centrum Palmovka
Heydukova 6, Praha 8
GPS: 14°28'33.46788"N, 50°6'10.73124"E
Kategorie: Sport
Náměstí Dr. Václava Holého 0.43 km Galerie Trafačka 0.89 km Na Krejcárku, Žižkov 0.95 km Libeňský most 1.1 km

Sportovní Centrum Palmovka je zde pro Vás již od 11. listopadu 2002 kdy se slavnostně otevřela první lezecká hala tzv. "akvárium", dvě sauny v přízemí a fitt bar s recepcí

V roce 2003 jsme naše sportovní centrum rozšířili o posilovnu, aerobikový sál, příjemné posezení, bouldrovou stěnu a novou halu na lezeni s převisy s výškou přes 8 metrů

O rok později jsme přistavěli další lezeckou halu s tzv. "zahrádkou" a rozšířili jsme posilovnu o nový prostor s činkami.

Roku 2005 proběhlo otevření nové lezecke haly s nejvyšší lezeckou stěnou v Praze a středních čechách. Tak zvaný "bazén" má výšku 14 metrů a patří k nejhezčím stěnám v Čechách.

Naším posledním projektem který se realizoval v roce 2007 bylo vybudování nového a vetšího aerobikového sálu, přestavby stávajícího baru, zvětšení prostoru činkovny a vybudování překrásného bouldru nazvaného "jeskyně", umožnující lezení po stropě.

Zároveň s realizováním tohoto projektu, proběhla příprava na další etapu rozšíření sportoviště. V nadcházejícich měsících pro Vás připravujeme další překvapení spojené s lezením.

V současné době se u nás nalézá 5 hal s lezeckou plochou větší jak 700 m2, posilovna o rozloze 150 m2, 2 aerobikové sály, dvě sauny, fitt bar a příjemné posezení.

Právě proto patřime mezi nejvyhledávanější sportovní centrum v Praze a těšíme se i na Vaši návštěvu.

Těší se na Vás kolektiv SC Palmovka