Praha Libeň Sport Centrum Palmovka

Sportovní Centrum Palmovka je zde pro Vás již od 11. listopadu 2002 kdy se slavnostně otevřela první lezecká hala tzv. "akvárium", dvě sauny v přízemí a fitt bar s recepcí

V roce 2003 jsme naše sportovní centrum rozšířili o posilovnu, aerobikový sál, příjemné posezení, bouldrovou stěnu a novou halu na lezeni s převisy s výškou přes 8 metrů

O rok později jsme přistavěli další lezeckou halu s tzv. "zahrádkou" a rozšířili jsme posilovnu o nový prostor s činkami.

Roku 2005 proběhlo otevření nové lezecke haly s nejvyšší lezeckou stěnou v Praze a středních čechách. Tak zvaný "bazén" má výšku 14 metrů a patří k nejhezčím stěnám v Čechách.

Naším posledním projektem který se realizoval v roce 2007 bylo vybudování nového a vetšího aerobikového sálu, přestavby stávajícího baru, zvětšení prostoru činkovny a vybudování překrásného bouldru nazvaného "jeskyně", umožnující lezení po stropě.

Zároveň s realizováním tohoto projektu, proběhla příprava na další etapu rozšíření sportoviště. V nadcházejícich měsících pro Vás připravujeme další překvapení spojené s lezením.

V současné době se u nás nalézá 5 hal s lezeckou plochou větší jak 700 m2, posilovna o rozloze 150 m2, 2 aerobikové sály, dvě sauny, fitt bar a příjemné posezení.

Právě proto patřime mezi nejvyhledávanější sportovní centrum v Praze a těšíme se i na Vaši návštěvu.

Těší se na Vás kolektiv SC Palmovka