ČR Praha Chodov Restaurace Koliba PrahaKontakt

Restaurace Koliba Praha

GPS: Google mapy Kategorie: Restaurace
Zobrazeno: 4576x
ČR Praha Chodov

Kontakty

Restaurace Koliba Praha

URL:
www.kolibapraha.cz

E-mail:
info@kolibapraha.cz

Telefon:
+420 272 941 340

Adresa:
Gregorova 8, Horní Roztyly,
Praha
Czech republic

Otevírací doba

Otevřeno máme každý den od 11:00 do 00:00.

Vítejte v restaurantu Koliba Praha! Jistě budete souhlasit s tím, že vy sami i vaši hosté stejně vždycky nejvíce oceníte jednoduchost a mile nevtíravou pohodu. Proč si tedy nedopřát kulinářský zážitek tradičních specialit připravených na otevřeném grilu v báječné atmosféře vzdušného prostředí příjemného restaurantu? Každý pátek, sobotu pro Vás hraje pravá lidová cimbálovka. Muzika Vás snadno přesvědčí o tom, že i u hudební produkce se dá dobře povídat, pobroukávat si známé melodie, daleko přesahující klasický cimbálový repertoár, či se nechat unést na taneční parket, kde krokové variace rychle ztrácejí opodstatnění a zůstává čistá radost.

Využijte možnosti uspořádat oslavu, večírek či firemní party v jiném stylu, než byli vaši hosté doposud zvyklí a vytvořit pohodovou atmosféru, na kterou se dlouho příjemně vzpomíná. Přijměte pozvání do architektonicky ojedinělé stavby Koliby, situované sto metrů nad stanicí metra Roztyly, která každému návštěvníkovi kromě skvěle připraveného a moderně pojatého tradičního menu a velmi dobře zásobeného vinného sklepa (za ceny více než přijatelné) nabídne neobvyklé pohledy na hlavní město a dokáže vám, že i v prostorovém interiéru se můžete cítit dokonale pohodově. Už nemusíte hledat to správné místo pro veselé posezení s přáteli, romantickou večeři, důležité obchodní jednání, rodinnou oslavu, či firemní party. Našich 250 míst u stolu v nejrůznějších variantách uspořádání je vám plně k dispozici a to 365 dnů v roce od pravého poledne do půlnoci. Jsme snadno dostupní metrem a nabízíme i dostatek prostoru pro parkování. Tak přijďte prověřit, jak se nám daří naplňovat naše poslání ...

Posláni Restaurantu Koliba zni: Vytvářet prostředí pro příjemné setkávání a vždy jedinečné gastronomické zážitky. Hosté se u nás musí cítit jako na báječné návštěvě, ze které se nikomu nechce odejít.

Váš tým Koliba Praha.

Další lokality v okolí