Praha Chodov Hotel Globus Praha

V Hotelu Globus*** najdete 156 moderně zařízených pokojů s příjemným výhledem na Roztyly či do zeleně největšího pražského lesoparku Krčský Les a jeho téměř 300 hektarů zeleně. Osm z těchto pokojů je vybaveno pro tělesně postižené. K dispozici je též velký apartmán.

Hotel má skvělé spojení do centra, ať již autem či blízkým metrem a je tedy výbornou volnou pro účastníky kongresů, obchodníky či cestující podnikatele. Těm díky klidnému prostředí poskytuje perfektní podmínky pro odpočinek i obchodní jednání. Kongresy je možno pořádat i přímo v hotelu. K dispozici jsou salónky, wi-fi připojení a kryté garáže.

60 našich pokojů je nekuřáckých. Proto je hotel vhodný i pro rodiny s dětmi, kterým zde navíc poskytujeme výrazné slevy - do šesti let pobyt zdarma a do 12 let se slevou 50%, pokud jsou na pokoji s rodiči. Děti u nás najdou zábavné hřiště z ekologických materiálů.

Majitelům domácích mazlíčků rádi vyjdeme vstříc, ubytování zvířat spolu s majitelem u nás není problém a psi jistě ocení procházky v rozsáhlé zeleni lesoparku.

Den u nás začíná bohatou bufetovou snídaní v ceně ubytování. Využít jí můžete od 7:00 do 10:00. Můžeme vám též zajistit polopenzi či plnou penzi. Snídaňové, popřípadě obědové balíčky vám rádi zabalíme s sebou.