Gigapixel

Gigapixelové fotografie - miliarda pixelů pro každý detail

Gigapixelová fotografie má rozlišení vyšší než 1 miliardu pixelů. To je minimálně 100 krát více pixelů než u 10 megapixelového fotoaparátu.

Na internetu koluje spousta odkazů na tzv. světové rekordy, kde se jednotlivý fotografové překonávají v tom kdo nafotí fotografii s vyšším rozlišením. Aktuálně je světový rekord přes 100 gigapixelů. Nevýhodou těchto super velkých fotografií je jejich kvalita, při maximálním přiblížení to vypadá jako by to bylo foceno mobilním telefonem. My jdeme cestou kvality, aby bylo vše čisté a ostré i při maximálním přiblížení pro ničím nerušený zážitek. Nabízíme pohled s celkovým úhlem záběru 360 x 180 stupňů.

Gigapixelová fotografie najde své uplatnění pro zobrazení velmi zajímavých interiérů s velkým množstvým detailů, nebo v exteriéru kde je krásný výhled.

Rozlišení lidského oka

Gigapixelová fotografie má vyšší rozlišení než lidské oko. Pokud byste stáli na místě kde jsme fotili gigapixel a chtěli vidět stejné detaily jako na počítači, museli byste použít lupu.

Objednejte si nafocení

Objednejte si nafocení gigapixelu od nás a získejte bezkonkurenčně nejvyšší kvalitu na trhu a zároveň nejlepší propagaci Vašich prostor při umístění na náš server.

Nejnovější

Česká republika Mapa světa Letecké záběry Street View
Restaurace Ubytování Hrady Výlety Kultura a zábava Firmy a instituce

Sdílejte nás