ČR Praha Smíchov Klub Azyl+420 733 573 141www.klub-azyl.cz
Zábava 4814
Azyl Kroftova 1 Praha 5, Smíchov 150 00

Klub Punto Azul – jedno z center pražské klubové scény, hájenství stylu jungle/drum’n’bass, fungoval dlouhých jedenáct let na rohu smíchovských ulic Kroftova a Zubatého. Dnes je Punto minulostí, ale jeho suterénní prostory neosiřely. Štafetu po něm v roce 2007 převzal Shadow Azyl, který se na konci roku 2010 přejmenovává na Azyl. Z hudebního hlediska se nic nemění, stále tu zní především drum’n’bass, jungle i breakbeat, a nemůže chybět ani reggae, dancehall, dubstep, electro, hip-hop a spousta dalších nemainstreamových, ale zajímavých hudebních stylů.

Co se ale od dob Punta ale značně změnilo, je interiér, zázemí i servis, nabídka na baru a v neposlední řadě také technika. Do budoucna klub projde dalšími zajímavými změnami. V nejbližší době se chystáme se na opravy stolů a židlí a hlavně instalací nových dekorací a spoustě dalších věcí. Naším cílem je prostě to, abyste se u nás cítili jako doma:)

Rozšířili jsme nabídku kvalitních rumů (Zacapa, Zafra, Diplomatico, Malteco, Botran a další), jejichž ceny se drží na příjemné hladině a velmi dbáme o kvalitu našeho piva – proplachujeme trubky po každém(!) vytočeném sudu a každý týden k nám zavítá specialista na chemické čištění. V nabídce našich piv mamé kromě standartního šlágru Plzně také nově výtečnou Únětickou nefiltrovanou 12ku a filtrovanou 10ku – přijďte k nám ochutnat tyto vynikající piva, které jen tak někde nedostanete..

V Azylu si můžete pochutnat na klasických „hospodských“ vyprošťovácích, jako jsou nakládané hermelíny, utopenci, toasty, brambůrky, křupky, mandle a další dobroty.

Těšíme se na vaši návštěvu!