Praha Josefov - Židovské město Dejavu Music Club Prague

Neotřelé DejaVu ve středu města je dvoupatrový, kosmopolitní music club kde si konečně budete připadat jako na Své planetě. Patina extravagance v nevšedně pojatém baru či hluboké sklepení tajemného klubu vyzývá k bezprostřednosti...

U nás můžete opravdu zažít vše, na co si vzpomenete! Nechceme vás krmit zbytečnostmi. DejaVu je prostě klub udělaný na míru Vám, kteří vyhledáváte přirozenou atmosféru! Horní část baru je pohodové místo pro 50 lidí, spodní část DejaVu s kapacitou až 150 lidí disponuje desetimetrovým barem, parketem a salonky na zašití. Přijďte si zařádit či se jen pokochat ušlechtile rezonujícím zvukem naší aparatury a pestré hudební produkce z dob minulých i současných. Večer bude nejen takový, jaký si budete přát, ale jaký si ho uděláte. Vstupte do svého světa, kde je možné vše! Těšíme se s vámi na to pravé DejaVu.

Můžete si u nás zařídit firemní mejdany, narozeninové oslavy, after maturitní večírky a jiné kulturní akce. Podrobnější informace vám rádi poskytneme na tel.: 222311743.