Šibeniční vrch

Horský areál Šibeniční vrch Šibeniční vrch 808
251 64 Mnichovice
GPS: 14°43'29.80848"N, 49°56'18.63852"E
Kategorie: Penziony
Srbín, Mukařov 5.36 km Hvězdárna Ondřejov, Ondřejov 4.74 km Hřbitov, Hrusice 2.95 km Pivovar Velké Popovice, Velké Popovice 6.66 km

Sport-hotel a karavan kemp jsou nedílnou součástí areálu Šibeniční vrch,kde se nachází restaurace a sportoviště (tenisové kurty, beach volejbalové hřiště, krytá víceúčelová hala, squash, bowling a v zimě uměle zasněžovaná a osvětlená sjezdovka se dvěma vleky a lyžařskou školičkou).

Připraveny jsou pro Vás stylové pokoje v největším srubu Evropy.Součástí vybavení pokojů jsou koupelny s WC a fénem, klimatizace, minibary, TV, trezory a komfort každého z pokojů doplňuje velká terasa s krásným výhledem.

Součástí našeho největšího pokoje-apartmánu je měkoučká relaxační vířivka kanadské firmy SOFTUB a to JEN PRO VÁS!.

Každý host obdrží osobní certifikát o přenocování v největším evropském srubu.

Ubytování je vhodné pro jednotlivce, rodiny i firmy, pro lidi,kteří chtějí strávit aktivně volný čas v nestandardním prostředí v srdci Ladova kraje, kraji plného lesů, cyklistických i turistických stezek. Nabízí se mnoho typů na výlety do okolí: Hrusice - rodiště Josefa Lady, Ondřejovská hvězdárna, zřícenina hradu Hláska u řeky Sázavy, zámek Konopiště, hrad Český Šternberk, zámek Jemniště, Průhonický park a mnoho dalších.

I takto krásně může být kousek od hlavního města Prahy.