Středočeský kraj Mladá Boleslav Olympia Centrum - Steak House a Bowling

Olympia Centrum - Steak House a Bowling

Zábavní komplex Olympia Centrum
Krátká 905
293 01
Mladá Boleslav
GPS: 14°54'56.58048"N, 50°25'42.66804"E
Kategorie: Restaurace
Zámek Kosmonosy, Kosmonosy 1.4 km Albixon Mladá Boleslav 5.97 km Škoda Auto Muzeum 1.09 km Hrad Michalovice 2.11 km

Prostor OLYMPIA CENTRA se nachází v nové sídlištní části města vedle nákupní zóny Kaufland-Mc Donald´s, Městský fotbalový stadion. U podniku je rozlehlé parkoviště.

Restaurace STEAK HOUSE - přízemí

Kapacita restaurace 80 míst + 12 míst oddělený salonek. Venkovní zastřešená zahrádka s kapacitou 24 míst. Specialitou naší restaurace je gril na dřevěné uhlí,kde se přímo před Vašimi zraky připravují skutečné lahůdky a masové delikatesy české a mezinárodní kuchyně. Široký vinný lístek,kde jsou zastoupena nejen moravská,ale i zahraniční vína. Pro Váš snažší výběr vína,je u každého vína napsána jeho charakteristika. Každý všední den pro vás připravujeme obědové menu. Veškeré jídlo Vám připravíme a zabalíme s sebou. Pro Vaši firemní akci,svatbu,oslavu Vám připravíme menu "na míru" přesně pro Vás. Možnost vstupu s pejsky. V naší restauraci můžete zakoupit dárkové poukázky na pohoštění v jakékoliv hodnotě dle Vašeho přání.

BOWLING BAR A BOWLINGOVÁ HERNA - 1.patro

Každý den do 18h je prostor bowlingové herny nekuřácký!!! Kapacita až 100 míst k sezení. 6 bowlingových drah zn.AMF Bowlingové turnaje. Koktejlový bar s širokým výběrem nejen míchaných nápojů. Data projektor a plátno. Hudební aparatura s bezdrátovým mikrofonem. Jídelní lístek shodný s jídelním lístkem restaurace STEAK HOUSE !!! O víkendech pravidelné diskotéky a soutěže o ceny. Ideální místo pro Váš firemní večírek - nechcete jen sedět,ale pobavit se a zasoutěžit?!? Prostor bowlingu a bowling baru může být uzavřen jen pro vaši akci....Při pořádání firemní akce Vám uspořádáme turnaj na naše náklady.Připravíme občerstvení dle vašeho přání. Chcete kouzelníka - budete ho mít!