Aquapark pojmenovaný Aquapalace Praha se nachází na území obce Čestlice ležící těsně při jihovýchodním okraji Prahy, bývá proto nazýván také jako Aquapark Čestlice. Pro návštěvníky má výhodnou polohu v bezprostřední blízkosti dálnice D1. Se svojí plochou 9150 metrů čtverečních je největším aquaparkem v České republice a podle některých údajů dokonce i v celé střední Evropě.

Sportovně-relaxační komplex Aquapalace Praha byl otevřen v roce 2008 a jeho hlavní část tvoří tzv. Vodní svět, který se skládá ze tří tématických paláců – dobrodružství, pokladů a relaxu. Palác dobrodružství nabízí 3 strmé skluzavky a hned 6 tobogánů, z nichž nejdelší Hypogán s jízdou na pneumatice měří plných 135 metrů. Na Spacebowlu se zase budete točit velkou rychlostí v ohromném trychtýři až nakonec propadnete dírou v jeho dně. V Paláci dobrodružství začíná také 97 metrů dlouhá divoká řeka, která vás odnese až do venkovní části areálu.

Paláci pokladů vévodí vrak pirátské lodi, který je přístupný a vedou z něj skluzavky pro menší děti. Další atrakcí je bazén s umělým vlnovitím. Děti si zde užijí zábavu ve dvou brouzalištích a dětském bazénku. V Paláci relaxu je pro návštěvníky připraven devatenáctimetrový bazén k odpočinkovému plavání, dále vířivky, masážní lavice a lehátka.

Ve Vodním světě najdete i Korálový dóm s teplým bazénem, ze kterého můžete pozorovat život ryb či mořských hvězdic a ježků ve dvou velkých akváriích. Pro dobrodružnější povahy je zde zase 8 metrů hluboká potápěčská jáma Olson, ve které můžete pod vedením instruktora absolvovat kondiční ponor nebo dokonce potápěčský kurz.

Venkovní část areálu pak nabízí bazén s vířivými lavicemi a masážní sprchou nebo 350 metrů dlouhou pomalou řeku navazující na dravou řeku z Paláce dobrodružství. Pro děti je připraveno vodní hřiště se skluzavkou a brouzdalištěm, pro všechny pak odpočinková lehátka.

Saunový svět je rozdělen na finské sauny, římské lázně a venkovní část. Ve finských saunách s teplotami od 60°C do 100°C a nízkou vlhkostí vzduch najdete i bio saunu či aromatickou bylinkovou saunu. Římské lázně jsou naopak parní a chladnější - od 30°C do 60°C a je zde i solná lázeň. Venku pak najdete typickou ruskou saunu a saunu v domku částečně zahloubeném do země.

Spa-Wellness centrum nabízí několik druhů masáží, ošetření pleti a tělních zábalů, ale i líčení, depilaci, manikúru a pedikúru či solárium. Ve Fitnes centru najdete zase celou řadu posilovacích strojů a běžeckých či veslařských trenažérů.