Kemp Merkur

Rekreační zařízení Laguna Pasohlávky **
691 22 Pasohlávky
GPS: 16°34'6.9700799999998"N, 48°53'52.11996"E
Kategorie: Kempy
Nová Ves, Pohořelice 5.27 km Vodní nádrž Nové Mlýny, Jihomoravský kraj 1.37 km Letecký pohled, Dolní Dunajovice 4.92 km Mostek 1.12 km

Kempování na přehradě Nové Mlýny

Že je to k moři daleko? Přijeďte se podívat k nám do autokempu Merkur na Jižní Moravě! V areálu campu na břehu Novomlýnské nádrže jsou 2 oddělené laguny s celkovou vodní plochou 23 ha a travnato-písčitými plážemi. Obě pláže mají pozvolný vstup do vody, bezpečný i pro malé děti. Milovníci naturismu mají vyhrazenu svou menší nudapláž. Proč jet do kempu Merkur?

Zakládáme si na jediném - spokojených hostech. Každý rok připravujeme bohatý kulturní a zábavní program. Vyznavačům aktivního volného času nabízíme nepřeberné možnosti sportování a zdravého vyžití v přírodě na čerstvém vzduchu. V kempu najdete nejen běžná hřiště, minigolf nebo tobogán ale také půjčovnu lodiček a šlapadel nebo zcela nevšední možnost zahrát si paintball!

Pro naše hosty zajišťujeme celou řadu zážitkových akcí - návštěvy vinných sklípků, lety balónem nebo skoky padákem. Jižní Morava je nádherný kraj a proto rádi pomůžeme také s organizací výletů za kulturou a přírodou v širém okolí Pasohlávek. Největší kemp v ČR!

Autocamp Merkur není žádná malá louka. Svým hostům každoročně nabízíme: restaurace stánky s občerstvením sportovní potřeby obchůdky s textilem, suvenýry a drobným zboží

Každý večer promítáme v letním kině s pestrým programem. V okolí kempu navíc najdete řadu diskoték a vinných sklípků.