Kempování na přehradě Nové Mlýny

Že je to k moři daleko? Přijeďte se podívat k nám do autokempu Merkur na Jižní Moravě! V areálu campu na břehu Novomlýnské nádrže jsou 2 oddělené laguny s celkovou vodní plochou 23 ha a travnato-písčitými plážemi. Obě pláže mají pozvolný vstup do vody, bezpečný i pro malé děti. Milovníci naturismu mají vyhrazenu svou menší nudapláž. Proč jet do kempu Merkur?

Zakládáme si na jediném - spokojených hostech. Každý rok připravujeme bohatý kulturní a zábavní program. Vyznavačům aktivního volného času nabízíme nepřeberné možnosti sportování a zdravého vyžití v přírodě na čerstvém vzduchu. V kempu najdete nejen běžná hřiště, minigolf nebo tobogán ale také půjčovnu lodiček a šlapadel nebo zcela nevšední možnost zahrát si paintball!

Pro naše hosty zajišťujeme celou řadu zážitkových akcí - návštěvy vinných sklípků, lety balónem nebo skoky padákem. Jižní Morava je nádherný kraj a proto rádi pomůžeme také s organizací výletů za kulturou a přírodou v širém okolí Pasohlávek. Největší kemp v ČR!

Autocamp Merkur není žádná malá louka. Svým hostům každoročně nabízíme: restaurace stánky s občerstvením sportovní potřeby obchůdky s textilem, suvenýry a drobným zboží

Každý večer promítáme v letním kině s pestrým programem. V okolí kempu navíc najdete řadu diskoték a vinných sklípků.