• Večerní panorama Bratislavy z hradu - Bratislavský hrad - Bratislava - Slovensko

  • Masarykovo náměstí - fontána - Hranice

  • Slovakia Ring - Slovensko

  • Schodiště a lucerny - Bratislavský hrad - Bratislava - Slovensko

  • Čurající fontána Davida Černého - Malá Strana

Nápověda

Nápověda

Co je VirtualTravel.cz?

Virtualtravel.cz je server, který ukazuje různá místa České republiky i zahraničí pomocí nejmodernějších zobrazovacích technologií. Na portálu najdete jenom kvalitní obrazový materiál focený zkušenými fotografy.

Co je to virtuální prohlídka?

Virtuální prohlídka je speciální fotografie, která zabere prostor v maximálním zorném úhlu 360x180°. Vidíte tak vše kolem Vás, nad i pod Vámi. Pomocí myši s ní můžete otáčet v libovolném směru. Virtuální prohlídka Vám dodá maximální přehled o prostoru. Virtuální prohlídka může být zobrazena také ve statické podobě pomocí sférické fotografie.

Co je to virtuální procházka?

Spojení 2 a více virtuálních prohlídek vznikne virtuální procházka. Virtuální prohlídky jsou mezi sebou propojeny pomocí propojovacích bodů. Po kliknutí na bod (ikonku) se dostanete na další záběr.

Co potřebuji pro prohlížení virtuální prohlídky?

Pro prohlížení virtuální prohlídky doporučujeme Adobe Flash Player (instalátor zde). Pokud Adobe Flash Player nemáte můžete si prohlídku spustit pomocí HTML5 technologie, která je automaticky dostupná v prohlížečích Firefox, Chrome a Safari. Portál VirtualTravel.cz vypadá skvěle i na mobilních zařízeních jako iPad, iPhone nebo Android 4+, kde můžete navíc využít gyroskopického ovládání.

Jak se virtuální prohlídka ovládá?

Klikněte do virtuální prohlídky a se stisknutým levým tlačítkem myši s ní pohybujte v libovolném směru. Obraz se začne otáčet a kopírovat pohyb myši. K otačení můžete také použít tlačítek (šipek) v okně prohlídky, dále maté možnost přibližovat a oddalovat (tlačítka plus a minus).

Co je to režim na celou obrazovku?

V režimu na celou obrazovku (FULLSCREEN) se virtuální prohlídka roztáhne na celou obrazovku. V tomto režimu Vás každý záběr doslova vtáhne do scény. Vřele doporučujeme. Tento režim můžete zapnout tlačítkem "na celou obrazovku". Vypnout pak stejným tlačítkem nebo stisknutím klávesy ESC.

Česká republika Mapa světa Letecké záběry Street View
Restaurace Ubytování Hrady Výlety Kultura a zábava Firmy a instituce

Sdílejte nás